top of page

Вибори президента учнівського самоврядування

З 12 жовтня 2023 року у нашій школі було розпочато передвиборчу кампанію кандидатів на посаду Президента школи. За цей час кожен з кандидатів створив свою власну програму, в якій вказав всі свої наміри та побажання виконуючи обов’язки президента шкільного самоврядування. Передвиборча агітація проходила шляхом як особистого спілкування кандидатів з виборцями, так і з використанням та розміщенням рекламних плакатів про себе.

18 жовтня на перерві актова зала школи не могла вмістити всіх бажаючих бути присутніми на передвиборній агітації кандидатів у президенти учнівського самоврядування. Кандидатів в президенти зареєструвалося 7 чоловік. Це - Толкач Дарина 8-Г клас, Литвинчук Богдан 9-Б клас, Закревська Аліса 9-В клас, Сергієнко Наталія 9-Б клас, Сварицевич Богдан 9-Г клас, Прокопчук Вероніка 9-Б клас, Ніколайчук Діана 9-Б клас.

19 жовтня процес таємного голосування. У ньому взяло участь 208 осіб. За підсумками шкільних виборів переможцем став учень 9-Б класу Литвинчук Богдан, який набрав 58 голосів та прем’єр-міністром Сергієнко Наталія, учениця 9-Б класу, яка набрала 50 голосів.

5 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page