top of page

Вікторина ,,Чи знаю я рідну мову‘‘

У рамках проведення тижня молодого вчителя Антоніч Варвара Сергіівна для учнів 3-Г класу провела вікторину,,Чи знаю я рідну мову‘‘.

📍Мета заходу: розширити знання учнів про рідну мову, показати її красу та багатство поетичного слова, української творчості, збагатити словниковий запас та розвивати логічне мислення.

Діти з задоволенням брали участь у вікторинах «Мовне асорті», де можна було дати кілька відповідей на запитання; ''Всезнайко'' - закінчити прислів'я та приказки; навипередки розгадували загадки; «Відгадай та розкажи» - відгадати казку і пригадати уривок з неї.У рамках проведення тижня молодого вчителя Антоніч Варвара Сергіівна для учнів 3-Г класу провела вікторину,,Чи знаю я рідну мову‘‘.

Мета заходу: розширити знання учнів про рідну мову, показати її красу та багатство поетичного слова, української творчості, збагатити словниковий запас та розвивати логічне мислення.

Діти з задоволенням брали участь у вікторинах «Мовне асорті», де можна було дати кілька відповідей на запитання; ''Всезнайко'' - закінчити прислів'я та приказки; навипередки розгадували загадки; «Відгадай та розкажи» - відгадати казку і пригадати уривок з неї.2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page