top of page

З 09.09.2019 по 13.09.2019 року у нашому закладі проходив тиждень фізкультури, спорту та туризму.

Оновлено: 17 жовт. 2019 р.

Тиждень фізкультури, спорту та туризму розпочався з лінійки відкриття.

Учитель початкових класів Плотка О.Л. підготувала для учнів 1-х класів рухливі ігри «Ми зі спортом дружим». Діти змагалися у 8-ми естафетах «Біг з надувною кулькою», «Садіння і збір картоплі», «Тік-так», «Перестрибни через канавку», «Сороканіжка», «Передавання м’яча двома руками», «Стрибунці», «Хто більше закине м’ячиків в круг».

Для учнів 2-х класів було проведено конкурс малюнків та стіннівок на тему: «Ми і спорт», який підготувала учитель початкових класів Верзун С.Л. Діти із задоволенням взяли участь у конкурсі.

Класний керівник 3-А класу Дорошко Г.А. провела для учнів 3-х класів спортивну розвагу «Острів скарбів». Діти побували на таких островах: «Острів сміливих», «Острів працьовитих», «Острів наполегливих», «Острів відважних». Команди були активними та згуртованими. Цікавим було завершення заходу, учні відкрили скарб.

Для учні 4-х класів класний кервник 4-А класу Токарчук О.М. провела спортивну гру «Сімейні перегони». У змаганнях взяли участь родини Гуринчуків (4-Б кл.), Руднічкок (4-В кл.), Шерстюк (4-А кл.), Цицюри (4-Г кл.), Колодинських (4-Г кл.), Потаповичів (4-Д кл.). Захід пройшов організовано та цікаво. Команди змагалися в конкурсах «Парний біг з м’ячем», «Естафета з ключками», «Стрибки в мішках», «Перенесення м’яча на палицях», «Ведення м’ячів», «Пінгвінчик», «Вправа з обручем та скакалкою». Перемогу здобула родина Потаповичів (4-Д кл.)

Учителі фізкультури Наконечна Т.А. та Фесянов В.В. для учнів 5-х класів провели спортивну естафету «Олімпійське лелеченя». В естафетах взяли участь п’ять команд, які змагалися в таких конкурсах «Баскетболіст», «Естафета з обручами», «Подорож по горах», «Конкурс на спритність», «Конкурс на координацію».

Для учнів 6-х класів учитель фізичної культури Нестерчук А.О. провела спортивні змагання «Увага, старт». Діти взяли активну участь у естафетах «Жабки», «Ріпка», «Кенгуру», «Влучні стрільці», «Переніс м’ячів», «В одній в’язці», «Передав-сідай», «Хвиля», «Сума стрибків».

Для учнів 7-х класів учителі фізичної культури Нестерчук А.О. та Гончарук О.Л. провели урок «Весела аеробіка». Учні з задоволенням виконували різні вправи.

З метою залучення школярів до систематичних занять фізкультурою, учитель фізичної культури Ратич О.В.. цікаво провів для учнів 8-х класів флешмоб «Будемо здоровими» .

Для учнів 10-х класів учитель фізичної культури Фесянов В.В. організував конкурс фотографій «Фізкультура і спорт у житті моєї родини». Більшість учнів активно взяла участь у конкурсі.

Учителі фізкультури Ратич О.В. та Губеня Д.В. провели змагання з міні-футболу серед учнів 9-х класів. Перемогу здобула команда. 9-В класу.

Учні 11-х класів взяли участь у грі-квесті «Ми обираємо здоров’я». Під керівництвом учителів фізичної культури Ратича О.В та Гончарук О.Л., школярі підготували і продемонстрували спортивні фігури, боролися за перемогу в естафетах та конкурсах. Переможцями в номінації «За кмітливість» стала команда 11-А класу.

Упродовж тижня класні керівники провели такі виховні години:

- для 1-4-х класів годину спілкування «Здоров’я дитини – здорове харчування».

- для 5-7-х класів інформаційний вісник «Якісне харчування – основа майбутнього здоров’я».

- для 8-9-х класів бесіду «Харчування і здоров’я підлітків».

- для 10-11-х класів круглий стіл «Харчування – запорука здорового життя».

На завершення тижня фізичної культури, спорту і туризму було проведено лінійку, де підвели підсумки пройденого тижня і нагородили команди-переможців.

6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page