top of page

Олімпійський куточок!

Сарненський ліцей 1 ім. Т. Г. Шевченка здобув ІІІ-місце за підсумками проведення конкурсу «Олімпійський куточок - 2021». Конкурс проводився комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом з Відділенням Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, тривав протягом листопада-грудня 2021 року в усіх загальноосвітніх навчальних закладах області.

За умовами конкурсу учасникам потрібно було облаштувати в своєму навчальному закладі «Олімпійський куточок», до складу якого повинна входити література та плакати на олімпійську тематику, надані Національним олімпійським комітетом України, а також спортивні нагороди навчального закладу й інформаційні стенди про здоровий спосіб життя, та будь-що, що пов’язане з активним дозвіллям, професійним і масовим спортом.

Переможці конкурсу в своїх роботах зуміли найкраще продемонструвати ефективність використання літератури та плакатів, відобразити спортивне життя та здобутки своєї школи.


1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page