top of page

Світла пам'ять Герою!

14 березня 2022 року чорна звістка прилетіла до Сарненського ліцею №1 імені Т. Г. Шевченка: під час бойових дій у Київській області загинув наш випускник Олександр Миколайович Лабунський.

Він народився 13 червня 1982 року – у мирний час під мирним небом і найбільше мріяв про щасливе життя. Закінчивши дев’ять класів Сарненської школи №1, пішов навчатися до ПТУ №21 на тракториста. Потім були Мирогощанський радгосп-технікум, де отримав спеціальність електромонтера-зв’язківця, служба в армії, робота у підрозділі Сарненської пожежно-рятувальної частини. Паралельно здобував професію пожежника у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

Після початку російського вторгнення в Україну служив у 128-й окремій гірсько-штурмовій бригаді, був у зоні АТО. Мріяв стати справжнім військовим, закінчити академію.

Добрий, щирий, відповідальний, любив і турбувався про своїх трьох дітей, які зараз навчаються у Вищому професійному училищі № 22 м.Сарни та Сарненському ліцеї №2.

Загинув, захищаючи рідну землю від ворога, так і не зустрівши свого 40-річного ювілею. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі старший солдат Збройних сил України Олександр Лабунський, Герой України, удостоєний ордена «Золота Зірка» (посмертно).

Світла пам’ять Герою нехай назавжди залишиться у наших серцях.
10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page