top of page

Історичний екскурс«Голодомор… Збережи правду. Збережи пам’ять”

Голод… Це страшне слово повертає нас у у далекі 30 – ті роки ХХ століття. Кожного року наприкінці листопада український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам'ять мільйонів жертв Голодомору, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії нашої держави. Смуток огортає душу, коли читаєш рядки архівних документів, чуєш сповнені печалі розповіді очевидців тих страшних подій. Але правду про це повинні знати всі, якою б гіркою вона не була.

Саме з цією метою був проведений історичний екскурс «Голодомор… Збережи правду. Збережи пам'ять» у 8-Б класі (кл керівник Жабчик Н.І.)

Захід почався з перегляду зворушливого мультфільму «Голодний дух», який присвяченим усім загиблим під час голодомору. Учасники заходу переглянули презентацію з елементами хроніки голодомору, ведуча ознайомила присутніх з передумовами створення штучного голоду, зачитала спогади очевидців страшного геноциду українського народу.

Наприкінці заходу присутні ознайомилися з книжковою виставкою «Не дамо згасити свічу пам’яті”, вшанували пам'ять всіх невинно убієнних хвилиною мовчання біля памʼятника жертвам Голодомору,а також взяли участь в акції «Ангели памʼяті» розвісивши маленьких янголят на деревах,щоб вшанувати всіх невинно вбитих діток від рук російського агресора.5 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commentaires


bottom of page